Tongo, dětský zábavní park - Partner Dobrotet v Královéhradeckém kraji

1. 2. 2018

Tongo Hradec je partner našeho spolku, kterému můžeme děkovat dlouho a tato slova nebudou stačit.

Od roku 2015 umožňuje našim nadaným dobrovolnícim a kolegyním společně pořádat sbírku a program v pravidelných intervalech v prostorách, které umožňují snadnou zábavu pro celou rodinu.
 
Děkujeme všem návštěvníkům za jejich štědrost při sbírkách a nákupu panenky nebo polštářku. Plníme nejenom přání jejich, ale právě společně přání děti, kterým pomáháme. Panenku vymyslela a navrhla dobrovolnice Milada Havlíčková. Polštářky, které děti mohou stejně tak jako panenku domalovat, doplnily produkty tvořivosti, kterou můžeme využít jako spolek při kontaktu s veřejností a přiblížit tak naší činnost dospělým. Velký dík za našití panenek a polštářků patří Jaroslavě Bričové a Jaroslavě Kupkové, za prodejní dovednosti Ivetě Koutové a Hance Flídrové.
 
Společně se zaměstnanci a vlastníky produkujeme programy, kde rozvíjíme nadání děti, rodičů a osvětovou činnost. Dobrotety mezi sebou mají tvořivé dobrovolnice, které dokážou z nevzhledné krabičky na vajíčka vykouzlit třeba truhličku na poklad z mořského dna. Dílny, které zajišťují Martina Kopřivová, Pavlína Šubrtová a Michaela Štěpánková, povzbuzují děti ke kreativitě. K pohybu je pak vede Lída Žáková, která s dětmi cvičí miniaerobic. Maminky mohou využít relaxace a zkrášlení u nalíčení kosmetikou značky Avon Cosmetics Hanou Hočkovou a kosmetikou značky Amway Ludmilou Davidovou.
 
Zpestřit oslavy narozenin a to nejenom svých rodinných příslušníků dokáže Tereza Vágnerová, která je nejenom výborná zpěvačka, ale také produkční.
Každý program dokumentují profesionální fotografové JG Foto.
 
Fotografie z některých akcí můžete shlédnout zde:
 
 
Zní to jako pohádka, která dává smysl...a to je oč tu běží! Smysluplná spolupráce bude pokračovat i v roce 2018.