Karlovarský kraj v 2. polovině roku 2016

6. 2. 2017

2. 9.  jsem "nakrmila" kašičkami a kapsičkami Sunárek dětičky v Ašském azylovém domě a v dětském domě v Plané. Radost obdarovaných dětí za tu snahu je nejlepší odměnou. Ředitele dětského domu v Plané jsem viděla dnes poprvé a je to muž na svém místě. Velmi mile mě překvapil přístupem ke své práci, lidem a rodině. Kéž by takových lidí bylo víc.

30.09. se mi povedlo díky svému sousedovi odvézt matrace, dětskou postýlku, školní potřeby a spoustu drobností (oděvů, bot a kabelek) do azylového domu ve Staré Roli a v Sokolově. Velmi si vážíme darů od Jan Perestjuk, Andrea Víznerová, Lucia Skala, Adriana Máchová a dalších. Díky

13.10. se díky Ivana Jágriková dostala další várka věciček pro maminky a jejich děti do Sokolovského azylového domu. Díky patří i Kamila Smutkova Hardman, Petra Ledvinová a dalším. Děkujeme

18.10. jsem s Ladislav Karlíček odvezla velkou část věcí z Drmoulského bazárku do azylového domu ve Staré Roli a do kojeneckého ústavu. Všem dárcům za obdarované maminky ještě jednou moc a moc děkuji. A samozřejmě Láďovi též veliké díky. Sama bych se s tím nepoprala.

Mikulášské obdarovávání proběhlo v azylovém domě v Sokolově. Předaly jsme všechno oblečení, botky, potraviny a pár dalších věcí od dárců a z Drmoulského bazárku. Velké díky všem dárcům a Ivana Jágriková a Mirka Tlučhořová za výbornou spoupráci.

19.12. jsem nadělila Ježíška v podobě Sunar kaší, povlečeních na postýlky od firmy Matějovský a dárečků z Dobrostánku pro tety a ostatní personál v kojeneckém ústavu v Karlových Varech a dále kaše a dárečky v azylovém domě ve Staré Roli.

Dárečkem pro mě byly chvíle strávené s velmi milou paní ředitelkou v Kojeneckém ústavu a paní vedoucí v azyláku. Jsou to vynikající dámy a já si jich velmi vážím za to, co dělají pro druhé.

Díky všem, kteří do Dobrostánku přispěli, ať už svými výrobky nebo jejich nákupem, se povedlo kasičky naplnit neuvěřitelnou částkou 21.934 Kč!

Dobroteta Eva Netušilová