Aktivní léto 2016 v Karlovarském kraji

6. 2. 2017

24. 7. se mi povedlo přivézt z Plzně a rozdat ve Varech a Sokolově 30 krabic sušenek Sunarek a pár tašek krásného oblečení.

26. 7. jsem odvezla část věcných darů - oblečení, hračky a potraviny do azylového domu v Aši. Čekala je rekonstrukce herny, kterou oživí novými hračkami. Proto, pokud vyřazujete nerozbité hračky po dětech (indoor i outdoor), darujte je :-), schází jim hračky všeho druhu, také golfky a kočárky.

27.07. se povedlo odvézt zbytek hraček, bot a oblečení do azylového domu v Karlových Varech. Houpací tygřík našel svého majitele okamžitě a pan ředitel děkuje dárkyni za finanční podporu.

09.08. jsem předala v Ašském azylovém domě cca 1/3 kartonů Sunaru a kočárek od paní Zuzany Urbanové, které za něj velice děkuje asi 6 dětiček.

 

12.08. jsem předala do azylového domu ve Varech další část sunarových dobrot, dále oblečení, hračky a kočárek od paní Aleny Fischer, za což jí velmi děkuji a také jsem s pomocí Milan Uxa a jeho bratra předala pračku od Iva Jungová do domu na půli cesty. Všem mooooooc děkuji, pomoci s přepravou si velmi vážím, pánové jste skvělí.

26.08. další příděl Sunaru skončil za pomoci mého vedoucího v azylovém domě ve Varech, kde mají momentálně nejvíc dětí za poslední dobu, takže jsou velmi vděční.

30.08.  se nám povedlo zásobit mlíčkem a příkrmama do ručky kojenecký ústav v Karlových Varech a také děti v azylovém domě v Sokolově, které dostaly ještě oblečení, hračky a potraviny od Petry Ledvinové. Moc děkujeme.

Dobroteta Eva Netušilová