Karlovarský kraj v 1. polovině roku 2016

6. 2. 2017

29. 2. proběhlo předávání v azylovém domě Sokolov, za což velmi děkuji Ivě Jágrikové a Evě Slámové, že tam dovezly oblečení, spoustu botiček, pár dobrot a věci pro maminy. Dalších 8 krabic s oblečením a botami pro maličké, dále hračky, pleny a výživa putovaly do SOS vesničky. Dárcům velmi děkuji a těším se na další spolupráci.

19. 3. se mi podařilo díky jedné dobré duši odvézt několik kartonů dětských příkrmů a tašek s oblečením do azylového domu v Sokolově a dále kolem 30 kartonů mlíček a příkrmů do kojeneckého ústavu ve Varech :-). Dětičky děkují za plná bříška.

06.05. jsem předala oblečení na mimča, mamky, nádobí, časopisy, hračky a potraviny v Sokolovském azyl.domě. Veliké díky patří Jitka Janková, Vitaliya Kůtová, Andrea Víznerová, Mirka Tlučořová.

02.06. jsme odvezli sladkosti, pleny a opalovací krémy Nivea a Eucerin do azylových domů v Sokolově a Staré Roli ve Varech, dále do SOS vesničky ve Varech a do kojeneckého ústavu, kde jsem absolvovala prohlídku s doprovodem (byla velmi dojemná). Veliké díky patří Ivana Jágriková a Ladislav Karlíček za pomoc s odvozem a dále Martina Benešová za spoustu plen, Milan Uxa za balíčky sladkostí, Marta Marta za přesnídávky a firmě Nivea za opalovací krémy. A samozřejmě mnoho díky maminkám, které se velmi štědře podílely na dárečkách :-) Děti měly velikou radost a o to nám šlo. Děkuju

Dobroteta Eva Netušilová