Dětský denní rehabilitační stacionář v Hradci Králové - otevřená náruč

30. 6. 2015

My Dobrotety z Královéhradeckého kraje jsme hrdé, když se můžeme vracet na stejná místa, a stále na nás čeká otevřená náruč................milé úsměvy a hlavně rozzářené pohledy představitelů, většinou lékařů, kterým můžeme pomoci.

Paní doktorka Zídková je jedním z nich, je ředitelkou stacionáře a otevřela svou náruč už potřetí 23.6.2015

Tentokrát jsme měly možnost dodat a splnit všechna přání paní ředitelky a jejího týmu a nabídnout i něco navíc. Sbírku jsme zkompletovaly díky darům: Květy Chourové, Terezy Jašíkové, Jany Gerlické, Kateřiny Knížkové, Martiny Dunkové, Evy Horké, Zuzany Ziklové, Jiřího Hembala, Petry Cvrčkové, Veroniky Štofaňakové, Ivany Hrubešové a dalším našim členům a členkám, kteří se podíleli na organizaci a sbírce samotné.

Chceme také poděkovat dvěma sponzorům, firmě Zuriel www.zuriel.cz, která 50% přispěla na zbytek hraček, které se nám nepodařilo sehnat a rodinnému zábavnému parku Tongo www.tongohradec.cz, které poskytlo vstupenky pro děti zdarma a které paní ředitelka předá rodičům k ukončení školního roku.

Díky dohodě s paní ředitelkou budeme moci pomáhat rodinám, které využívají služeb stacionáře, i oblečením a to ve spolupráci s majitelkou výběrového second-handu Smajlík v Hradci Králové paní Vohralíkovou - http://www.detibazar.cz/bazarek/Smajlik.

Díky otevřené náruči sponzora jsme také mohly darovat poslední část daru pro děti - Sunar a udělat radost provozní a kuchařkám stacionáře.

Otevřená náruč..................dobrý skutek.................dobrotety - jsme všichni hrdí na to, že se můžeme podílet na dobrých skutcích společně, protože díky společnému úsilí můžeme plnit sny a přání..........a radovat se z rozzářených očí obdarovaných..............

Děkujeme za vřelé přijetí, které nezůstalo u kávy, ale tentokrát i u sladkého dezertu....a dárečků. My, které předáváme vaše dary jsme jen prostředníky, někdy bych si přála vzít vás všechny s sebou, ale nejde to.........buď jste z dálky, a nebo bychom se prostě všichni nevešli z provozních důvodů. 

Děkujeme za důvěru, kterou v nás vkládáte společně s předanými dary, kterou nesmíme nikdy zklamat. Děkujeme, že pomáháte s námi a za vaši otevřenou náruč!

Fotogalerii z předávání naleznete zde.

Dobroteta Eva Kolářová